Ярмарка освіти

3-5 листопада у виставковому залі "Козак-Палац" відбулася щорічна "Ярмарка освіти". Кафедру ІТЕЗ представляли викладачі Шило Г.М., Фурманова Н.І., Малий О.Ю., Арешкін Є.К., Лопатка Ю.А. та Фарафонов О.Ю. Активну участь в агітаційній роботі прийняли і студенти 4 курсу: Шахнір Олександр, Мірошниченко Степан, Ткаченко Станіслав, що продемонстрували свої навички та уміння у конструюванні схем та програмуванні на базі платформи Arduino Uno. Висловлюємо хлопцям подяку та сподіваємося на те, що наші майбутні студенти будуть такими ж активними в отриманні знань!

Екскурсія до Музею техніки Конкурс на найкращу студентську наукову роботу 2016/2017