European BEST Engineering Competition

Вже не вперше студенти кафедри ІТЕЗ приймають участь в міжнародних інженерних змаганнях European BEST Engineering Competition.
Цього року локальний етап конкурсу, що проходив в ЗНТУ, відбувся 3-6 листопада за підтримки великої кількості підприємств регіону.

У напрямку Team Design наші студенти були у складі відразу трьох команд.
Переможцем в цій номінації стала команда "Řád oranžovéhо šroubováku", назва якої свідчить про далекосяжні плани команди на участь у європейському етапі конкурсу, що проходитиме в Чехії, м.Брно.
До складу цієї команди входить студент першого курсу Ахмед Марзук
Третє місце посіла команда третього курсу кафедри ЗНТУ "П`ятий елемент": Влад Скрипник, Стас Кроленко, Сергій Сивоненко, Денис Кобзєв

Бажаємо хлопцям подальших успіхів та вболіваємо за нашу команду на всеукраїнському етапі конкурсу!

hyhg5eir-to.jpg
9f7povmna90.jpg