День відкритих дверей на КП НВК "Іскра"

1 червня 2016 року відбувся день відкритих дверей на КП НВК "Іскра". Дружний колектив викладачів та студентів кафедри ІТЕЗ представляли: О.Ю. Фарафонов, Н.І. Фурманова, Уляна Карнаух, Олена Никифорчак, Олеся Крошка, Олександр Піроженко та Сергій Авраменко.

Під час проведення екскурсії були відвідані цехи та відділи, де учасники мали змогу ознайомитися (та згадати лекції) з технологіями виготовлення радіоелектронної апаратури, методами випробувань (в тому числі безлунної камери - рос. ,безэховая камера), налаштування комплексів та проектування пристроїв та систем.

Із радістю ми зустрілися з випускниками минулих років, а нині - успішними інженерами підприємства Аліною Азімовою, Євгеном Богожавцем, Юлією Розум, Денисом Житником.

Вдячні всім за цікаву екскурсію!

До нових зустрічей!

Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування Лабораторія 3D-друку