Новини

Події з життя кафедри "Інформаційні технології електронних засобів", повідомлення про досягення студентів та наукову діяльність викладачів.

Нова спеціальність

Вже цього літа можна вступити до ЗНТУ на нову спеціальність! Кафедра ІТЕЗ пропонує навчання за спеціальністю 151 "Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології", спеціалізації «Інтелектуальні мехатронні та робототехнічні системи» та «Екологічні прилади та системи»

European BEST Engineering Competition

Вже не вперше студенти кафедри ІТЕЗ приймають участь в міжнародних інженерних змаганнях European BEST Engineering Competition.
Цього року локальний етап конкурсу, що проходив в ЗНТУ, відбувся 3-6 листопада за підтримки великої кількості підприємств регіону.

ТОВ Костал Україна

6 грудня пройшла дружня зустріч студентів кафедри ІТЕЗ з представниками ТОВ Костал Україна, що входить до міжнародного холдингу Kostal.
Підприємство орієнтоване на розробку та випуск автоматики для транспортних засобів.

Ярмарка освіти

3-5 листопада у виставковому залі "Козак-Палац" відбулася щорічна "Ярмарка освіти". Кафедру ІТЕЗ представляли викладачі Шило Г.М., Фурманова Н.І., Малий О.Ю., Арешкін Є.К., Лопатка Ю.А. та Фарафонов О.Ю. Активну участь в агітаційній роботі прийняли і студенти 4 курсу: Шахнір Олександр, Мірошниченко Степан, Ткаченко Станіслав, що продемонстрували свої навички та уміння у конструюванні схем та програмуванні на базі платформи Arduino Uno. Висловлюємо хлопцям подяку та сподіваємося на те, що наші майбутні студенти будуть такими ж активними в отриманні знань!

Екскурсія до Музею техніки

30 вересня та 3 жовтня відбулися екскурсії першокурсників до Музею техніки. Студенти мали змогу ознайомитися з історією та сучасністю двигунобудування для авіації та оцінити значний потенціал ПАТ "Мотор-Січ".

Випускники нашої кафедри працюють на підприємстві "Мотор-Січ" за конструкторськими та технологічними напрямками.

Лабораторія 3D-друку

2 та 8 червня відбулися екскурсії студентів 2-4 курсів до лабораторії 3D-друку RepSystem , створеної за участі випускника нашої кафедри 2015 року Миколи Швагера.

Студенти мали змогу побачити процес виготовлення деталей на самостійно розроблених інженерами лабораторії принтерах та ознайомитися з процесами моделювання об'єктів.

День відкритих дверей на КП НВК "Іскра"

1 червня 2016 року відбувся день відкритих дверей на КП НВК "Іскра". Під час проведення екскурсії були відвідані цехи та відділи, де учасники мали змогу ознайомитися з технологіями виготовлення радіоелектронної апаратури, методами випробувань, налаштування комплексів та проектування пристроїв та систем.

Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування

Команда кафедри ІТЕЗ взяла участь у I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування у Південному регіоні (1/8 фіналу міжнародної олімпіади з програмування ACM ICPC), який відбувся 16 квітня на математичному факультеті Запорізького національного університету.

За участь в олімпіаді ст. гр. РТ-513 Авраменко Сергій, ст. гр. РТ-113 Колосов Костянтин та ст. гр. РТ-115 Антон Калініченко отримали сертифікати.

Радіоелектроніка в молодь у ХХІ ст.

В ході проведення ювілейного ХХ Міжнародного форуму "Радіоелектроніка в молодь у ХХІ ст.", що проводить Харківський національний технічний університет нашу кафедру презентували дві роботи:

1. Розробка алгоритму та програмного забезпечення для розпізнавання автомобільних номерів.
Автор - Колосов К.С. Науковий керівник – к.т.н. Малий О.Ю.

2. Автоматичне розпізнавання роботом підводних об’єктів з використанням ультразвукового розпізнавання
Автор - Гарачук С.А. Науковий керівник – к.т.н. Фурманова Н.І.

За особисту участь форумі та гідне представлення роботи Костянтин Колосов отримав сертифікат.

Вітаємо!